Epilepsija

Autizmas

Autoimuninės ligos

Alzheimerio liga

Plaukų slinkimas

Kosulys, bronchinė astma

Gerklės skausmas

Klausos problemos

Hemorojus

Nemiga

Ligų diagnostika

Įdomūs straipsniai

Strategija, kovojant su nerimu menopauzės metu

 

Strategija, kovojant su nerimu menopauzės metu Nerimas gali atsirasti nelauktai ir sugadinti net laimingiausius momentus. Deja, moterys menopauzės metu gali būti linkę į daugybę simptomų, o nerimas gali dar labiau pakenkti. Yra natūralių būdų, kaip padėti tiems fiziniams pasikeitimams lengviau.

Nerimas yra natūrali gyvenimo dalis, tačiau, jei jūs negalite matyti savo nerimo ir tai trukdo jūsų dienai arba jo per daug, tada reikia spręsti, kokių veiksmų galite imtis.

Įprasti simptomai gali būti neramumas, įtampa, karštis, dirglumas, nekantrumas ar prasta koncentracija. Tai yra bendri simptomai, tačiau taip pat galite turėti fizinių simptomų, tokių kaip galvos skausmas, žandikaulio skausmas, raumenų įtampa, nemiga, burnos džiuvimas, nuovargis, krūtinės spaudimas, nevirškinimas, pilvo pūtimas, padidėjęs prakaitavimas ir galvos skausmas.

Visada stebėkite savo sveikatą, neignoruokite simptomų -jie nepraeina ir išlieka. Pasitarkite su gydytoju, jei Jums pasireiškė bet kuris jūsų krūtinės veržimas ar dusulys, tačiau yra natūralių sprendimų.
Gamtos Pagalba:


1. Žolės yra dažnai skiriamos nerimo ir panikos priepuoliams nuraminti. Kryžiažiedė (Passiflora incarnata) padeda kovoti su nerimu, bet neturi būti naudojamas kartu su raminamaisiais vaistais, nebent prižiūrint medikams. Valerijonas yra populiarus natūralus vaistas nuo nemigos, bet, jei jau vartojate narkotinius vaistus, slopinančius centrinę nervų sistemą, pavyzdžiui, raminamieji ir antihistamininiai vaistai, tada jums rekomenduojama pasitarti su gydytoju. Negalima maišyti su alkoholiu, taip pat prieš arba po operacijos arba jei sergate kepenų liga. Žolelių pagalba yra tradicinė ir dažniausiai vartojama: levandų, avižų, ramunėlių, apynių, agurklė.

2. Paprasta mitybos priemonė sumažina nerimo lygį - kavos ir kofeino gėrimų atsisakymas. Pradėkite dieną su daugiau baltymų pusryčiams ir palaikykite reikiamą angliavandenių kiekį, pavyzdžiui, bulvės, makaronai, sausainiai ir pyragaičiai, jei norite išlaikyti jūsų energijos lygį sveiką ir jį kontroliuoti. Įsitikinkite, kad organizmas gauna pakankamą kiekį žuvies ir gerkite daug vandens.

3. Papildai taip pat naudingi. Vitaminų C ir B kompleksas, kaip tai yra visuotinai žinomas kaip streso vitaminas. Idealiu atveju tai turėtų būti kartu su žuvų taukų papildais bei mineralų papildais.

4. Visos pagalbos išorei, kūnui padės sumažinti nerimą: pasilepinkite masažu, refleksologijos praktika. Pavyzdžiui, joga, Tai Chi ir Chi Gong yra plačiai naudojamas sumažinti raumenų įtampą.

5. Proto, kūno kvėpavimo pratimai, tokie kaip meditacija.

7 Aromaterapija naudojant organinių eterinius aliejus, taip pat vonios, masažo aliejus. Geriausi: bergamotės, kiparisų, pelargonija, jazminų, levandos, melisos, rožės, sandalmedžio.
 
 


Ekologiškos žolės menopauzei gydyti

 

Manoma, kad žolės - radikali priemonė gydyti menopauzės simptomus. Kadangi nemažai mergaičių pradeda naudoti žoleles menopauzės gydymui šiandien, jos gali net nepajausti menopauzės simptomų?

Šios žolės, kaip ir kiti vaistai, kurie nėra skirti gydyti menopauzę, tačiau jie palengvina menopauzės simptomus. Iš tiesų, išskyrus gyvenimo būdas pakeitimą, nėra pripažintų priemonių, menopauzei gydyti. Taigi, kai prasideda menopauzės ženklai, jums reikia sužinoti, kaip kovoti su menopauzės simptomais, priprasti prie kintančio kūno sudėjimo. ...

Ekologiškos žolės  menopauzei gydyti

Geriausias ir saugiausias menopauzės gydymas

 

Menopauzė yra natūralus ir normalus kūno procesas moteriai, kuris gali sukelti menstruacinio ciklo pasikeitimus arba iš viso jį nutraukti. ...

Geriausias ir saugiausias menopauzės gydymas

Kaip atkurti pasitikėjimą menopauzės metu

 

Kenčiantiems nuo valandinio karšto mirksnių, svorio didėjimo, senstančios odos, mažėjančio lytinio potraukio ir nenuspėjamo dirglumo gali padidėti nepasitikėjimas savimi. ...

Kaip atkurti pasitikėjimą menopauzės metu

Knygų skaitymas apie menopauzę gali palengvinti kaitą

 

Kiekviena moteris patiria pasikeitimus savo kūną per įvairius gyvenimo etapus. ...

Knygų skaitymas apie menopauzę gali palengvinti kaitą

Menopauzė ir jos atsiradimo priežastys

 

Paprastai atsiranda pradžioje 50-aisiais moters gyvenimo metais, mėnesinių ciklų pabaigoje. ...

Menopauzė ir jos atsiradimo priežastys

Tarpusavio santykiai menopauzės metu

 

Jei norite, kad menopauzė nesugadintų jūsų santykių, turėtumėte apie tai kalbėti iki tol, kol tai atsitinka. ...

Tarpusavio santykiai menopauzės metu

Menopauzė ir santykiai

 

Dauguma moterų a menopauzę išgyvena tarp 45 ir 55 metų amžiaus. ...

Menopauzė ir santykiai

Ankstyvi menopauzės ženklai

 

Ankstyvi menopauzės požymiai gali būti:

Nereguliarus mėnesinių ciklas
Dažnas karštis, naktinis prakaitavimas ir osteoporozės požymiai. ...

Ankstyvi menopauzės ženklai

Skirtingų tipų menopauzės gydymas.

 

Daugelis moterų jaučiasi labai blogai, kai išgyvena menopauzę. ...

Skirtingų tipų menopauzės gydymas.
Submit your website
Gain SEO freedirecto
rysubmit.com
how to make money
online
trading
binary options
binary options
trading

online
check make money
using your home
computer
click geld im
internet
verdienen
tin tuc - chuyen la
the gioi, anh nghe
thuat, anh dep
how to make money
from internet
fast
and cool.
earn money online
how to
make money
top seriös im
internet geld
verdienen
ways make money fast
online.
Right now.
Antspaudai