Epilepsija

Autizmas

Autoimuninės ligos

Alzheimerio liga

Plaukų slinkimas

Kosulys, bronchinė astma

Gerklės skausmas

Klausos problemos

Hemorojus

Nemiga

Ligų diagnostika

Įdomūs straipsniai

Katalogas > Kūno negalavimų gydymas

 

Katalogas > Kūno negalavimų gydymas Masažai

REBALANSAVIMAS
Rebalansavimas – tai kūno terapija. Ji žingsnis po žingsnio sugrąžina mus į kūną bei padeda atkurti harmoningą pusiausvyrą tarp kūno, proto ir jausmų. Šis metodas jungia kūno būklės nustatymą, gilų, lėtą raumenų masažą ir tempimą, sąnarių atpalaidavimo technikas. Jis leidžia sąmoningai pajusti tai, kas slypi mūsų kūne, atsiverti naujai patirčiai, gilesniam savęs suvokimui ir spontaniškumui.
Žmogaus kūnas nieko nepamiršta. Jame slypi visa mūsų gyvenimo patirtis – tiek teigiama, tiek neigiama. O visa tai vienaip ar kitaip veikia mūsų savijautą, gyvenimo kokybę. Jau seniai pastebėta, kad emocinės traumos sukelia nuolatinę raumenų įtampą, blokuoja gyvybinės energijos tėkmę, iškreipia laikyseną ir tampa daugelio varginančių (ypač chroniškų) ligų priežastimi. XX a. viduryje V. Reichas ėmėsi kurti kūno, emocijų bei energijos lavinimo metodiką, kuri ir tapo rebalansavimo ištakomis.

Rebalansavimas padeda:
• pašalinti raumenų įtampą;
• sumažinti skausmą;
• sugrąžinti natūralią kūno pusiausvyrą;
• kūnui tapti jautresniam;
• sugrąžinti natūralų kvėpavimą;
• atkurti limfos tekėjimą;
• stimuliuoti toksinų pasišalinimą;
• aktyvinti vidaus organų veiklą;
• leisti energijai kryptingai tekėti;
• įsisąmoninti ir atpalaiduoti emocinę įtampą.
Kiekvienas rebalansavimas – tai labai gili ir labai asmeniška kelionė į save. Šio lėto ir gilaus masažo metu sukuriama saugi erdvė, kad per meilės kupiną prisilietimą iš naujo atrastume ryšį su savimi, pamiltume savo kūną ir išmoktume džiaugtis gyvenimu.
Jei norite pasiekti savo būtį, pradėkite nuo kūno... kūnas yra išorinė jūsų būties pusė, o būtis yra vidinė jūsų kūno pusė. Svarbiausias darbas yra darbas su kūnu. Žmonės turi sugrįžti atgal į savo kūną, jie pernelyg giliai iškeliavę į savo protą. Jie prarado ryšį su savo kūnu...


KOBIDO VEIDO MASAŽAS
Kobido veido masažas atsirado 1472 metais Japonijoje. Masažas buvo atliekamas to meto japonijos imperatoriams ir dėl savo veiksmingumo tapo labai populiarus.
Kodėl rinktis kobido? – Todėl, kad aš tuo tikiu! Todėl, kad jis daromas rankomis labai veiksmingais apimančiais meridianus, akupunktūros taškus greitais ir giliais judesiais. Masažo efektas matomas iš karto, net jei jūs kartais to pepastebite, tai pastebi jūsų draugai ir artimieji.

Tai labai maloni ir atpalaiduojanti procedūra. Kobido - tai veido audinių mankšta. Šis masažas atgaivina ir paryškina jūsų grožį, pašalina nuovargį, atgaivina odos spalvą, lygina raukšleles, tonizuoja ir atpalaiduoja įtemptus raumenis.
Kobido yra laikomas vienu veiksmingiausių natūralių metodų, skirtų odos būklei pagerinti. Jo poveikis lyginamas su plastinių operacijų poveikiu.
Kobido masažo nauda:
• visiškai atpalaiduoja;
• skatina natūralų odos valymąsi;
• tonizuoja ir pakelia veido audinius;
• šalina veido, galvos ir kaklo raumenų įtampą;
• gerina kraujo ir limfos apytaką;
• šalina toksinus;
• veiksmingas esant sausai ir riebiai odai;
• paryškina, atgaivina odos spalvą;
• subalansuoja, pagerina energijos tėkmę;
• sulėtina odos senėjimo procesą.
Trukmė 1 val.

ITOTERMIJA
Itotermijos pavadinimas kilęs iš graikiško žodžio „thermie" (šiluma, karštis) bei šio metodo kūrėjo pavardės. Daktaras Kin-itsu Ito buvo medikas, turintis vakarietišką išsilavinimą ir taikantis vakarietiškus gydymo metodus. 1910 m. jis ėmėsi rimtai gilintis į tradicinės rytų medicinos paslaptis. Daktaras Ito tikėjosi atrasti paprastą ir veiksmingą gydymo metodą, kuris padėtų net tiems pacientams, kuriems tradicinė vakarietiška medicina (bent jau to laiko) neturėjo ko pasiūlyti. Ieškojimai truko beveik 20 metų. Naujasis metodas pristatytas 1929 m. Daktaras Ito, derindamas šildančio prideginimo, akupresūros, masažo ir aromaterapijos principus, atrado būdą, kaip sužadinti natūralų kūno sugebėjimą atgauti pusiausvyrą, atsikratyti ligos, užgydyti traumas ir t.t.

Kaip karščio šaltinis naudojamos degančios smilkalų lazdelės (vadinamos REIONKI). Jos yra pagamintos iš keleto augalų (paprastojo kiečio, pušies, kedro, japoninės šliandros) bei įvairių natūralių medžiagų. Uždegtos ir smilkstančios lazdelės dedamos į nerūdijančio plieno vamzdelius, padengtus variu. Liečiant vienoje vietoje ar visą kūną, spaudžiant įvairius aktyviuosius taškus ir pučiant link kūno lazdelių skleidžiamus dūmus, stimuliuojama medžiagų apykaita ir imuninė sistema. Efektas sustiprėja, kartu su dūmais įkvepiant gydomųjų augalų aromatą. Visa tai suaktyvina ir pagreitina žmogaus įgimtą, natūralų gebėjimą sveikti, padeda atsikratyti ligos ir giliai atsipalaiduoti.

Kūnas ir protas, širdis ir siela yra gydomi kaip viena organiška visuma.
Itotermijos terapija jungia keturis skirtingus komponentus: karštį, fizinę stimuliaciją (kitaip tariant, masažą), smilkalų dūmus bei infraraudonuosius spindulius. Kiekvienas iš šių komponentų pasižymi ypatingu poveikiu tam tikrai organizmo sistemai ar funkcijai. Šiluma stimuliuoja kraujotaką bei medžiagų apykaitą, mažina skausmą, atpalaiduoja raumenis, reguliuoja plaučių ir širdies funkcijas, skatina baltųjų kraujo kūnelių gamybą, aktyvina limfos judėjimą, reguliuoja rūgščių ir šarmų (pH) pusiausvyrą, harmonizuoja vidaus organų funkcijas. Fizinė stimuliacija padeda perduoti šilumą, atpalaiduoti raumenis, judesys padeda sureguliuoti gyvybinės energijos tėkmę. Infraraudonieji spinduliai aktyvina kapiliarinę kraujotaką, reguliuoja medžiagų apykaitą, ramina skausmą, skatina žaizdų gijimą, didina sąnarių lankstumą. Smilkalų dūmai stabdo bakterijų dauginimąsi, mažina kraujavimą, padeda atsipalaiduoti, pasižymi dezinfekuojančiu poveikiu. Taigi apibendrinant galima pasakyti, jog itotermija stimuliuoja imuninę, virškinimo ir hormonų sistemą, padeda subalansuoti nervų sistemos veiklą. Ypač veiksmingai gelbsti nuo streso, pervargimo, raumenų įtampos, padeda greičiau gyti traumoms, žaizdoms, įvairių kūno audinių pažeidimams

HEMOLIMFODRENAŽINIS MASAŽAS
Specialus viso kūno masažas, skiriamas ląstelių medžiagų apykaitos produktų, toksinų ir skysčių pertekliui pašalinti iš audinių. Šis masažas dar yra vadinamas liekninamuoju, nes iš tikrųjų kūno apimtys mažėja. Atliekant masažą gerėja ląstelių aprūpinimas krauju, deguonimi ir maisto medžiagomis, suaktyvėja ląstelių atsinaujinimo procesai, pašalinamos nenaudingos medžiagos. Masažas gali būti daromas kaip procedūrų kursas po įvairių susirgimų, nervinių stresų, plastinių operacijų, esant „sunkių kojų" sindromui. Limfodrenažinis masažas kartu su kompresiniu aprišimu taikomas po onkologinių operacijų susidarius limfoedemai kojose arba rankose.

NEUROSEDATYVINIS MASAŽAS
Raminantis atpalaiduojantis masažas skirtas darbui su emocinio-psichologinio pobūdžio stresu ir jo padariniais, t.y. chronišku nuovargiu, apatija, miego sutrikimais, nervingumu, taip pat esant įvairiems psichosomatiniams susirgimams. Masažas stiprina organizmo imuninę sistemą, atsiranda „antistresinis imunitetas", sumažėja dominuojančio pusrutulio aktyvumas, sinchronizuojamas pusrutulių elektrinis aktyvumas, stimuliuojami smegenų centrai, išlaisvindami endorfinai (laimės hormonai), turintys antistresinį poveikį.


CHIROMASAŽAS
Tai įvairių efektyvių europietiškų bei rytietiškų masažo sistemų, amerikietiškos chiro praktikos ir kineziologijos sintezė. Raumenų nuovargio problemos, toksinų šalinimas, raumenų sąstingis ir atonija (suglebimas), patinimai (pabrinkimai), nelankstumas, osteochondrozė, artritas, artrozė ir, aišku, celiulitas, viršsvoris – tai dar nepilnas problemų sąrašas, kurios unikalių metodikų dėka per palyginus trumpą laiką visiškai išsprendžiamos.


VEIDO MASAŽAS
Originali masažo metodika, pasižyminti išskirtiniu raminančiu (sedatyviniu) poveikiu, sinchronizuojanti kairiojo ir dešiniojo smegenų pusrutulių darbą, nuimanti įtampą nuo veido raumenų. Šis masažas ypač efektyvus kovojant su tokiomis problemomis kaip chroniškas nuovargis, įvairios kilmės galvos skausmai, stresas, mimikos raumenų hiperaktyvumas, ankstyvas senėjimas.Veiksmingos technikos dėka mažinamas raukšlių gylis,šalinamos mimikos raukšlės.Pasiekiamas stiprus veido odos liftingo efektas,atstatomas veido ovalas. Po šio masažo veido oda tampa švytinti, veidas atgauna spalvą, žmogus atrodo atsipalaidavęs ir laimingas.


Daugiau informacijos: http://www.namastecentras.lt/
 
 


Katalogas > Garso terapijos taikymas

 

Garso terapija

Gyvename mokslo ir technikos revoliucijos amžiuje. Technologinė pažanga pailgino darbo dieną, tačiau poilsiui skirtas laikas gerokai sutrumpėjo. Gyvenimo tempas kasmet didėja. Nebelieka laiko laisvalaikiui be telefonų, televizijos ar kitos technikos. Informacijos srautas veikia mūsų sveikatą ir gyvybingumą, mes vis dažniau jaučiamės įsitempę ir nelaimingi. ...

Katalogas > Garso terapijos taikymas
Submit your website
Gain SEO freedirecto
rysubmit.com
how to make money
online
trading
binary options
binary options
trading

online
check make money
using your home
computer
click geld im
internet
verdienen
tin tuc - chuyen la
the gioi, anh nghe
thuat, anh dep
how to make money
from internet
fast
and cool.
earn money online
how to
make money
top seriös im
internet geld
verdienen
ways make money fast
online.
Right now.
Antspaudai