Epilepsija

Autizmas

Autoimuninės ligos

Alzheimerio liga

Plaukų slinkimas

Kosulys, bronchinė astma

Gerklės skausmas

Klausos problemos

Hemorojus

Nemiga

Ligų diagnostika

Įdomūs straipsniai

Faktai apie sinusų infekciją

 

Faktai apie sinusų infekciją Milijonai žmonių tampa sinusų infekcijos aukomis, tačiau labai mažai iš jų sinusinę infekciją gydo teisingai. Paprasčiausiai dėl žinių trūkumo. Šiame straipsnyje bus pateikiami svarbiausi faktai ir sinusų atsiradimo priežastys.

Infekcijas sukelia patogeniniai mikroorganizmai tokie kaip virusai, bakterijos ar grybelis. Šios infekcijos apsistoja ir auga sinusų ertmėse, todėl jos tampa užkimštomis. Tačiau reikėtų nepamišti, kad sinusitą sukelia ne tik infekcijos, bet ir alergijos, cheminės medžiagos arba kietųjų dalelių dirginimas. Visi šie atvejai priklauso nuo sinusų tipo, gali būti ūmi sinusų infekcija, sinusitas, sinusų infekcijos poūmis, lėtinė sinusų infekcija, infekuoti ir neinfekuoti sinusitai.

Kartais žmonės ignoruoja tam tikrus simptomus, tokius kaip galvos skausmą, veido spaudimą, karščiavimą, užsikimšusią nosį, nosies paburkimą, gerklės skausmą ar kosulį. Tačiau, jei visi šie simptomai bus ignoruojami gali sukelti sinusitą.

Taigi, susidūrus su šiais simptomais, būtina gydytojo konsultacija. Jis prireikus gali pasidomėti jūsų ligos istorija, atlikti fizinę apžiūrą, taip siekdamas išsiaiškinti tinkamas priežastis. Gydymas skirsis priklausomai nuo priežasčių. Tarkime, jei tai yra bakterinis sinusitas, tada jums bus skiriami antibiotikai. Jei kenčiate nuo alerginio sinusito, tuomet jums gali tekti atlikti alerginius testus. Susidūrus su alerginiu sinusitu, turite pasikonsultuoti su savo gydytoju kaip įmanoma greičiau, priešingu atveju tai gali peraugti į bakterinę sinusų infekciją.

Dauguma žmonių prieš apsilankydami pas gydytoją griebiasi savų gydymo metodų. Tačiau, tuo atveju, jei turite alerginį sinusitą, jums privaloma konsultacija su specialistu. Nors alergija nėra išgydoma ją galima kontroliuoti ir su ja gyventi pilnavertį gyvenimą. Negydomas sinusitas gali komplikuotis į tokias ligas kaip meningitas ar pavojus smegenų veiklai. Todėl, pajautę pirmuosius simptomus nedelsdami imkitės tinkamų veiksmų.

Galiausiai, atskleisime dar vieną svarbų faktą. Sinusų infekcijos paprastai nėra užkrečiamos, tačiau jos gali paveikti sinusinį audinį. Todėl, jei kenčiate nuo sinusų infekcijos, neturėtumėte nepagrįstai nerimauti, kad galite ją perduoti kitiems šeimos nariams.

Dar kartą pabrėžiame, kad susidūrus su šiais negalavimais, gydytojo konsultacija yra būtina, nes tinkamos medicinos atsargumo priemonės padės efektyviau kovoti su liga, ypatingai jei kalbama apie alerginį sinusitą.
 
 


Sinusitas gali sugadinti vasaros planus

 

Nesvarbu ar jūs planuojate žygį į kalnus, paprastą kelionę į paplūdimį ar atostogas Europoje, sinusitas gali tapti ekstremalia kliūtimi ir sujaukti bet kokius gražiausius vasaros planus, jei esate linkę į alergines problemas. Ar kada nors apie tai susimastėte?

Kas yra Sinusitas

Jei jūs ilgai esate peršalęs, visai tai gali išsivystyti į sinusitą. Kai bakterijos ir gleivės ilgai įstringa nosies ertmėje, jos sukelia sinusų ertmės uždegimą. Nosies ertmės viduje ir veido srityje atsiranda pabrinkimas, užkemšami kvėpavimo takai. ...

Sinusitas gali sugadinti vasaros planus

Sinusitas ir jo gydymas

 

Visus metus dažnai susiduriame su varvančia nosimi, nosies užgulimu ir tvankumu, kuris gali būti susijęs su peršalimu. ...

Sinusitas ir jo gydymas

Sinusų gydymas

 

Kiek kartų jums teko neveiksmingai antibiotikais gydyti sinusitą? ...

Sinusų gydymas

Sinusų infekcijos simptomai

 

Kiekvieną dieną tūkstančiai žmonių kenčia nuo sinusų infekcijos ir patys to nežino. ...

Sinusų infekcijos simptomai

Kaip išvengti sinusų infekcijos

 

Norėdami išvengti sinusų infekcijos ar kitų sinusų problemų pradėkite nuo prevencijos. ...

Kaip išvengti sinusų infekcijos

Sinusų problemos vaikams gali sukelti komplikacijas

 

Jaunuoliai dažniau susiduria su sinusų problemomis lyginant su suaugusiais. ...

Sinusų problemos vaikams gali sukelti komplikacijas

Ar maistas gali padėti kovoti su sinusais?

 

Daugeliui žmonių sinusitas sukelia diskomforto jausmą ir trukdo tinkamai mėgautis gyvenimu. ...

Ar maistas gali padėti kovoti su sinusais?

Dėmesio centre sinusitas

 

Kas tai yra? ...

Dėmesio centre sinusitas

Katalogas > Pagalba persivalgius

 

KARBOFIN FORTE (30 kapsulių)

Jei persivalgėte, pučia pilvą , jums reikalinga priemonė, kuri veiktų dvejopai – padėtų ne tik skrandžiui, bet ir žarnynui. ...

Katalogas > Pagalba persivalgius

Vaikų sinusitas

 

Kai kalbama apie vaikų ligas, dažnai susiduriama su ligų supainiojimu, ypatingai tokių kaip peršalimas ar sinusitas. ...

Vaikų sinusitas

Katalogas > Moterims, išgyvenančioms menopauzę

 

MENOBONE 30 kapsulių

Maisto papildas, rekomenduojamas moterims menopauzės metu. ...

Katalogas > Moterims, išgyvenančioms menopauzę

Sinusito gydymas natūraliomis priemonėmis

 

Sinusų infekciją sukelia bakterijos ar virusai, sukeldami uždegimą. ...

Sinusito gydymas natūraliomis priemonėmis
Submit your website
Gain SEO freedirecto
rysubmit.com
how to make money
online
trading
binary options
binary options
trading

online
check make money
using your home
computer
click geld im
internet
verdienen
tin tuc - chuyen la
the gioi, anh nghe
thuat, anh dep
how to make money
from internet
fast
and cool.
earn money online
how to
make money
top seriös im
internet geld
verdienen
ways make money fast
online.
Right now.
Antspaudai