Epilepsija

Autizmas

Autoimuninės ligos

Alzheimerio liga

Plaukų slinkimas

Kosulys, bronchinė astma

Gerklės skausmas

Klausos problemos

Hemorojus

Nemiga

Ligų diagnostika

Įdomūs straipsniai

Depresijos gydymo metodai

 

Depresijos gydymo metodai Dauguma depresija sergančių žmonių atsiduria ties beviltiškumo riba. Geros naujiena yra tai, kad su praktika ir drausme jūs galite sumažinti depresijos simptomus. Tereikia žengti kelis paprastus žingsnius. Atlikdami šiuos aštuonis gyvensenos pakeitimus, galite depresiją gydyti natūraliai ir žengti atkūrimo keliu:

Susigrąžinkite "Senąjį Aš"

Kai asmuo tampa prislėgtas, jis linkęs patekti į naujas įprastines mintis ir įpročius, skirtingos nei anksčiau, kur buvo "daugiau džiaugsmo" gyvenime. Siekiant išeiti iš savo baimių ir geriau valdyti depresijos mintis, turi būti pakeistas gyvenimo būdas ir mąstymo modeliai. Sugrįžimas į "sena“ jums yra sunkus, bet reikia bandyti įveikti. Po truputį turėtų būti siekiama nuotaikos susigrąžinimo. Kiekvieno pastangos turėtų būti dedamos siekiant sumažinti depresijos simptomus ir pradėti mėgautis gyvenimu, prisiminti tai, ką gyvenime nekartą žinojote.

Siekiant geriau prisiminti laimingesnius kartus, pradėkite dirbti (ir nuolat atnaujinkite): pasidarykite dalykų, gerų įvykių, kuriuos kažkada tai patyrėte, sąrašą , įrašykite į kompiuterį ar nešiojamą prietaisą. Kai praktikuosit šį pratimą, daugelis žmonių nustemba, kokiu ilgu šis sąrašas gali tapti. Tada ji galite atspausdinti ir pakabinti, kad kasdien tai matytumėte (pavyzdžiui, ant šaldytuvo). Perskaitykite šį sąrašą kiekvieną kartą, kai jūs matote jį. Tokiu būdu, jūs nesąmoningai gyvinant savo mąstymo modelį. Kai jauti, kad reikia įveikti mažą nuotaikos pasikeitimą, paskaitykite šį sąrašą. Šis pratimas gali padėti susigražinti "senąjį aš."

Priimkit naujus iššūkius

Labiausiai pagysit įtraukiant naujas mintis, idėjas, įpročius ir būdus į jūsų gyvenimą. Siekiant padėti sumažinti depresijos simptomus, pradėkite klausytis naujos radijo stoties, imtis naujų pomėgių, pradėti vyksta į kitą prekybos centrą ir t.t. Galimybės yra neribotos. 99% minčių, kurias mes turime šiandien, bus perkeltas į ateitį. Kodėl gi nepakeisti senų, pasenusių, neigiamų ir įkyrių minčių su naujomis, teigiamomis. Lėtai, per kelias savaites ir mėnesius, jūs depresija išgydysit natūraliai, infiltruojant į jūsų smegenis sveikas naujas mintis ir lėtai atsikratant senų neigiamų minčių modelių.

Klausykite gyvenimo trenerių

Kitas depresijos gydymo žingsnis - klausytis ar žiūrėti įrašų arba didelių gyvenimo trenerių, pavyzdžiui, Wayne Dyer arba Anthony Robbins. Jei jūs domina šiek tiek daugiau alternatyvūs, ajurvediniai ar natūralūs metodai, tada guru Deepak Chopra gali jums padėti, kai reikia įveikti mažą nuotaikos pasikeitimą. Visa tai gali jums padėti sumažinti depresijos simptomus ir rasti prasmę gyvenime, padėti jums siekti atleidimo kitiems, padėti padidinti jūsų savarankiškumą ir geriau valdyti depresijos mintis.

Užsiimkite veikla

Savaime suprantama, kad daugelis depresija sergančių asmenų neturi nuotaikos visą dieną. Būti užimtam yra puikus būdas įveikti prastą nuotaiką. Kai jūsų protas užimtas, esate toli nuo neigiamo mąstymo apie save. Jei gulėsite ir nieko neveiksite, nieko ir neišspręsite.

Vietoj to pradėkite daryti keletą paprastų dalykų: kieme tvarkykitės prižiūrėkite sodą, išeikite pasivaikščioti aplink namus, pradėkite rašyti dienoraštį. Naudojant tai, palengvinsite depresines mintis, jausitės geriau ir, galbūt, pradėsit laukti, ką atneš kita diena, o negalvosite apie vakar dienos problemas.

Nenustokite gyvuoti

Pradžioje sutelkite savo dėmesį į kitus žmones. Savęs neapykanta tik padeda prisiminti, koks varganas esi. Labiau sutelkus dėmesį į kitus jums depresija gis natūraliai, pasijausit labiau atviras, neužsidarysit savyje. Ir geriausia iš visų depresijai gydyti yra daugiau meilės kitiems (tikriausiai girdėjote: kuo daugiau duodate, tuo daugiau gausite)

Laikydami savo depresija paslaptyje (nenorėdami apie tai kalbėti), jūs ne tik kenkiat sau, bet taip pat klaidinat savo artimuosius, kurie gali nesuprasti jūsų elgesio.

Kalbėdami apie savo jausmus, jūs jau įeinat į terapiją. Tai yra geras žingsnis išieškojimo link. Be to, jūs būsite nustebinti, kaip supras tai kiti ir kaip jie norės padėti jums. Kitas geras būdas yra prisijungti prie diskusijų grupės ar interneto forumų, kuriuose galite anonimiškai aptarti būdus, kaip valdyti depresijos mintis.

Pasipriešinkite kūno stagnacijai

Sumažinti depresijos simptomai judant fiziškai.Ne tik kraujas, bet ir energija teka per jūsų smegenis ir kūną. Judinkite tai. Bent 3 kartus per savaitę ne trumpiau kaip 15 minučių sportuokite.

Pratimai padeda sumažinti stresą, nes padeda organizmui gaminti natūralias chemines medžiagas, kurios gali skatinti bendrą gerovę. Be to, gaunamas adrenalinas padeda organizmui sukurti nuotaiką, padidina cheminių medžiagų, tokių kaip serotoninas arba noradrenalinas, skaičių.

Aerobiniai pratimai, bėgiojimas ar greitas pasivaikščiojimas, plaukimas veikia ypatingai gerai. Kaip visada, būtina pasitarti su savo gydytoju prieš pradedant rimtą mankštos programą.

Nebijokite verkti ir išliekite savo emocijas

Daugelis depresija sergančių žmonių daug verkia. Žmonių verksmas gali būti puikus būdas sumažinti depresijos simptomus tiek emociškai, tiek ir fiziškai. Kartais tai vadinama emocišku išvalymu.

Norėdami įveikti depresiją, pradėkite rašyti savo mintis ant popieriaus – dienoraštis padės jums. Skaitykite (garsiai, jei galima) ir peržiūrėkite šias mintis kasdien. Tik vizualiai matydami tai, ką parašėte žemyn, galite pamatyti aiškumą ir savo problemų sprendimus.

Sužinokite daugiau apie depresiją

Žinios ir žinojimas apie depresiją yra puikus išeities taškas. Paieškokite mokslinių tyrimų internete, apsilankykite bibliotekoje ar nusipirkite gerą knygą apie depresiją. Kuo daugiau žinosit apie depresiją, tuo daugiau galėsit suprasti. Milijonai žmonių Amerikoje kenčia nuo šios ligos dabar, ir daug daugiau milijonų, taip pat visiškai save išgydė. Jūs nesirgsite depresija amžinai.

Kiti faktoriai apima geresnę, reguliarią ir nuoseklią mitybą, atsižvelgiant ir įtinkamą žolių ir vitaminų bei papildų vartojimą. Labai tinka gerti jonažolės arbatą ( po 4-8 savaičių pamatysit rezultatus).
Pergalė prieš depresiją neatsiranda per vieną naktį. Jūsų depresija priežastys gali būti giliai įsišaknijusios jūsų sieloj. Naudodami savo valią ir visus patarimus kasdien, galite žymiai pagreitinti jūsų gijimo procesą.
 
 


Menopauzė ir depresija: simptomai ir gydymas

 

Dvigubai daugiau moterų nei vyrų kenčia nuo depresijos. Ypač padidėja rizika susirgti depresija moterims, kurios pasiekė menopauzę. Tyrimai parodė, kad per šį laikotarpį palaipsniui mažėja estrogenų kiekis ir tai gali būti priskiriama depresija.

Menopauzės ir depresijos simptomai apima dvi ar daugiau savaičių, kai yra dingsta suinteresuotumas maloniai veiklai, atsiranda miego, mitybos, nuotaikos pokyčiai, energijos nuostoliai ir nuovargis, sutrikęs susikaupimas, kaltės jausmas ar menkavertiškumas, mintys apie savižudybę, neramumas ir dirglumas. Daugelis moterų mano, kad šie simptomai yra dalis senatvės. ...

Menopauzė ir depresija: simptomai ir gydymas

Depresijos gydymas

 

Stacionarinis psichikos sveikatos priežiūros gydymas paprasčiausiai reiškia, kad jums ar jūsų mylimam žmogui namuose negali būti suteikta galimybė gauti pagalbą ir rekomendacijas, kurių reikia. ...

Depresijos gydymas

Patarimai, patyrus depresiją

 

Depresija atsirasti yra daug priežasčių. ...

Patarimai, patyrus depresiją

Depresijos poveikis

 

Depresijos poveikis žmonėms gali būti sunkus tiek fiziškai, tiek psichologiškai. ...

Depresijos poveikis

Depresijos gydymo metodai

 

Depresijos požymiai yra akivaizdūs tada, kai yra prarandama energija, kai atsiranda koncentracijos stoka. ...

Depresijos gydymo metodai

Pagalba sergančiam depresija

 

Labai sunku padėti asmeniui, kuris yra prislėgtas. ...

Pagalba sergančiam depresija

Kaip palengvinti depresija ir jos požymius

 

Jei jaučiatės beviltiškai, esate irzlus, praradote apetitą ir patiriate chronišką nuovargį, greičiausiai jums depresija. ...

Kaip palengvinti depresija ir jos požymius

Kaip susidoroti su depresija?

 

Depresija ir kompulsinis elgesys, kuris susidoroja su pirkiniais, maisto ir vaistų kompulsyvumu

Dažniausiai teikiama informacija yra apie tai, kaip gydyti depresiją. ...

Kaip susidoroti su depresija?

Žolelių pagalba gydant depresiją

 

Tiesiog todėl, kad jums depresija, nereiškia, kad jums reikia vartoti tradicinius vaistus. ...

Žolelių pagalba gydant depresiją

Akupunktūra moterims nuo depresijos

 

Moterys turi daugiau depresijos simptomų nei vyrai. ...

Akupunktūra  moterims nuo depresijos

Patarimai kaip gydyti depresiją

 

Depresija gali atsirasti dėl daugelio veiksnių: žiemos oras, tamsus paros metas, mintys ir emocijos, mylimo asmens mirtis gali ištrinti viltį ir greitai paversti laimę į neviltį. ...

Patarimai kaip gydyti depresiją

Vitaminai ir depresija

 

Nėra taip, kad galėtume įvertinti gerus laikus gyvenime, jei nebūtume patyrę nuosmukių. ...

Vitaminai ir depresija

Depresija ir alkoholizmas

 

Alkoholį žmonės naudoja todėl, kad sukurtų gerą nuotaiką, bet tai yra viena iš esminių priežasčių. ...

Depresija ir alkoholizmas

Vitamino D trūkumas ir depresija

 

Seniai pripažinta, kaip svarbu plėtoti ir palaikyti tvirtus kaulus. ...

Vitamino D trūkumas ir depresija

Paprastas būdas išgydyti depresiją

 

Ar jūs kenčiat nuo depresijos? ...

Paprastas būdas išgydyti depresiją

Savarankiška pagalba nuo depresijos

 

Depresija prasideda neigiamomis mintimis, menkavertiškumo, bejėgiškumo ir pasyvumo visose gyvenimo situacijose jausmu ir baigiasi sustabdant visus jausmus ir gyvybingumą savo kūno ir savęs. ...

Savarankiška pagalba nuo depresijos

Paauglių depresijos gydymas

 

Pirmasis žingsnis siekiant gauti tinkamą gydymą nuo depresijos yra medicininis patikrinimas. ...

Paauglių depresijos gydymas

Depresijos gydymo metodai

 

Depresija požymiai yra akivaizdūs tada, kai yra energijos praradimas ir koncentracijos stoka. ...

Depresijos gydymo metodai

Vitamino D nauda depresijai gydyti

 

Pagal Amsterdamo universiteto medicinos centro tyrmus, kuriuose mokslininkai stebėjo daugiau nei 1000 žmonių 65 metų ir vyresnių, įrodyta tvirta koreliacija tarp vitamino D trūkumo ir depresijos. ...

Vitamino D nauda depresijai gydyti

Fiziniai depresijos simptomai

 

Daugelis gydytojų pirmojo vizito metu diagnozuoja depresiją ir paskiria vieną iš daugelio antidepresantų. ...

Fiziniai depresijos simptomai

Natūralios priemonės gydant depresiją

 

Geros naujienos yra tos, kad jau įrodyta nemažai ir natūralių alternatyvių gydymo būdų depresijai valdyti. ...

Natūralios priemonės gydant depresiją

Saulės ir šviesos trūkumas sukelia depresiją

 

Tarp daugelio depresiją įvairių priežasčių, viena yra ta, kad taip vadinamas sezoninis afektyvinis sutrikimas labai įtakoja nuotaiką ir sukuria depresiją. ...

Saulės ir šviesos trūkumas sukelia depresiją

Depresija ir kitos ligos

 

Depresija sukelia cheminių medžiagų disbalansą. ...

Depresija ir kitos ligos

Depresija ir neštumas.

 

Vienu metu gydytojai tikėjo, kad hormonai, susiję su neštumu, buvo gera apsauga nuo depresijos. ...

Depresija ir neštumas.

Menopauzė ir depresija

 

Menopauzės metu depresija yra laikoma moters gyvenimo vieno ciklo laikotarpiu. ...

Menopauzė ir depresija
Submit your website
Gain SEO freedirecto
rysubmit.com
how to make money
online
trading
binary options
binary options
trading

online
check make money
using your home
computer
click geld im
internet
verdienen
tin tuc - chuyen la
the gioi, anh nghe
thuat, anh dep
how to make money
from internet
fast
and cool.
earn money online
how to
make money
top seriös im
internet geld
verdienen
ways make money fast
online.
Right now.
Antspaudai