Epilepsija

Autizmas

Autoimuninės ligos

Alzheimerio liga

Plaukų slinkimas

Kosulys, bronchinė astma

Gerklės skausmas

Klausos problemos

Hemorojus

Nemiga

Ligų diagnostika

Įdomūs straipsniai

Natūralios priemonės gydant depresiją

 

Natūralios priemonės gydant depresiją Geros naujienos yra tos, kad jau įrodyta nemažai ir natūralių alternatyvių gydymo būdų depresijai valdyti. Iš tikrųjų tyrimai parodė, kad daugelis šių alternatyvų veikia taip pat gerai (ar net geriau), nei laboratorijose pagaminti panašūs vaistai.

Nors augaliniai papildai kartais susilaukia tokios pat kritikos kaip vaistai, tačiau jie gali gydyti simptomus, nesukeliant depresijos, taip pat jie turi ir keletą esminių privalumų. Tai prieinamumas (ypač jei jums sunku susirasti ir apsilankyti pas tinkamą gydytoją, o vaistai per brangūs), pasiekiamumas (lengva rasti daugelyje vietų, kur parduodami vitaminai), maža arba mažesnė rizikos priklausomybė ir geriausias iš visų - šalutinio poveikio nebuvimas.

Besiremdamas asmenine patirtimi ir kruopščiai surinkta medžiaga, pateikiu TOP-10 sąrašą, kuriame aprašau, kokios natūralios žolelės ir papildai geriausiai ir efektyviausiai padeda žmogui pašalinti lengvo arba vidutinio sunkumo depresijos simptomus. Štai jie:

Top-10 Fiziniams depresijos simptomams gydyti:

1. Jonažolės (vaistažolės)

Žinomos jau prieš tūkstančius metų, naudojamos kaip natūralus gydymo būdas: pakelti nuotaikai bei nesunkiai ar vidutinio sunkumo depresijai valdyti. Šios vaistažolės neseniai išpopuliarėjo šiandieninėje aplinkoje, nors jų pripažinimas siekia dar renesanso laikotarpį, tiek holistinės sveikatos bendruomenėse, tiek ir integruotose visuomenėse. Tiesą sakant, tai yra natūralus pasirinkimas daugeliui milijonų, gyvenančių su depresija visame pasaulyje.

Nors daugelis iš vakarų skeptiškai vertina vaistažolės kaip vaisto veiksmingumą, reikėtų pažymėti, kad yra pakankamai įrodymų, kad jonažolė daro stebuklus daugeliui žmonių, susidūrusių su depresija. Tiek daug, kad daugelyje Europos šalių yra uždrausta pardavinėti parduotuvės lentynose, dabar siūloma įsigyti, pateikus gydytojo receptą.

Įperkamos ir lengvai prieinamos daugelyje vietų, kur yra parduodami vitaminai, iš jonažolės gaunama nauda nusveria negatyvų požiūrį. Šalutinis poveikis daugumai žmonių gali pasireikšti tik dėl per labai didelės dozės. Jonažolės nesukelia fizinės priklausomybės ir gali būti vartojamos saugiai ilgą laiką.

Vienintelis realus jonažolių vartojimo trūkumas yra tai, kad jos negali suteikti neatidėliotinos pagalbos. Tokios, dėl kurios gali sumažėti asmens, kuris ieško atsakymo į savo nuotaikos nebuvimą šią akimirką. Šis augalas, reikiamas medžiagas depresijos valdymui, organizme sukaupia tik per tam tikrą laiką. Pacientas gali nepastebėti jokių teigiamų rezultatų 4-8 savaites. Bet vartojant kantriai, didelė paros dozė gali būti pakankama pagalba, kad galų gale žmogus išsivaduotų iš stagnacijos.

Su mažos rizikos patarimais ir žema kaina, aš labai rekomenduoju visiems, kenčiantiems nuo nesibaigiančių depresinių jausmų, bent jau duoti jonažolių pabandyti dviejų mėnesių bandomajam laikotarpiui.

2. SAM - Amino rūgščių papildas (Amino rūgščių kompleksas)

SAM parduodamas pagal receptą Europoje jau daugelį dešimtmečių, yra vienas iš naujausių nuotaiką gerinančių papildų, išpopuliarėjęs ir Šiaurės Amerikoje.
Nors tai gana brangus papildas, tačiau turintis nedaug šalutinių poveikių. Jis ne tik naudingas depresijos valdymui, jis taip pat gali sumažinti artritą ir pagerinti bendrą sveikatos būklę.

Dėl nesunkios ar vidutinio sunkumo depresijos, jo poveikis gali būti pastebėtas vos per keletą dienų.

3. 5-HTP (amino rūgštis, papildas)

Norint skatinti gerą nuotaiką (greitai "minutėmis" - ne dienomis, savaitėmis arba mėnesiais) serotonino ir 5-HTP priedo didinimas gali būti atsakymas. Kadangi teisingas dozavimas ir poveikis labai skiriasi, priklausomai nuo konkretaus žmogaus, turėtumėte atsižvelgti 5-HTP atsargų vartojimą iš pradžių (laikantis rekomenduojamos dozės pasiūlytos ant pakuotės).

Nuotaikos kitimai, vartojant 5-HTP, paprastai jaučiami po 15-30 minučių nuo suvartojimo ir gali trukti kelias valandas. Mano nuomone, 5-HTP yra geriausia naudoti kai reikia laikinai palengvinti blogą nuotaiką (visada turėti buteliuką po ranka ir vartoti bet kada, pajutus depresijos požymius).

Kai kuriems žmonėms, 5-HTP taip pat padeda kovoti su nemiga.

PASTABA: Nuo ilgalaikio kasdieninio 5-HTP naudojimo gali atsirasti fizinė priklausomybė. Be to, per didelės dozės 5-HTP kai kuriems gali sukelti nervingumą ar euforiją - todėl rekomenduojama neviršyti dozės, kuri nurodyta ant pakuotės.

4. Kava (augalinis vaistas)

Uždraustas daugelyje pasaulio šalių (ne tik JAV) dėl savo poveikio panašaus į intoksikaciją ir galimą kepenų pažeidimą (kuris dar daugelio yra ginčijamas). Galite būti tikri, kad Kava gali įveikti blogą nuotaiką!

Šio augalo trūkumai yra tai, kad Kava siaubingo skonio, brangi, praeina daug laiko nuo paruošimo bei trūksta prieinamumo (sunku rasti vietose - paprastai galima užsisakyti tik internetu). Iš tiesų, Kava reitingai gydant depresiją yra pakankamai aukšti, ypač laikiniems nuotaikos netekimo atvejams.

Šio augalo šaknys pirmiausia buvo auginamos gimtosiose Polinezijos šalyse (taip pat užaugintos Havajuose), buvo naudojamos šimtmečius. Vietos gyventojai jį pasirinko kaip socialinį gėrimą. Kavos poveikį geriausiai apibūdina panašumas į Buzz alkoholį, kuris apsvaigina galvą.

Dėl siaubingo skonio dar vadinamas kaip "skystas purvas" arba "purvo sultys" gali sukelti širdies silpnumą. Norint paruošti šį gėrimą, jums reikalingas maišiklis, laikas, specialūs audiniai ir dideli lūkesčiai, kurie gali sukelti nepatogumus jūsų virtuvėje. Yra daug vietų internete, kur aptariami tinkami paruošimo būdai. PASTABA: Negailėdami išleisti daugiau pinigų, galite užsisakyti iš anksto sumaišytos Kavos.

5. L-Tirozinas (amino rūgštis, papildas)

Nors serotonino trūkumas smegenyse atsiradęs dėl cheminės priežasties daugeliui žmonių sukelia depresijos simptomus, yra ir dar dvi kitos, nuotaikai stiprinti cheminės medžiagos jūsų smegenyse, - tai norepenephrinas ir dopaminas. Šių medžiagų sumažėjimas gali būti pagrindinis veiksnys, sukeliantis depresiją.

Amino rūgštis L-Tirozinas padeda skatinti norepinefrino ir dopamino gamybą. Jo poveikis, nuotaikos didinimui negali būti pastebimas iš karto, tik laikui bėgant. Šalutinis poveikis, atrodo, yra minimalus, galima net padidinti dozes, reikalingas efektyviam depresijos valdymui. Skiriamas susitelkimo ir psichikos ištvermei padidinti.

Kitiems depresijos simptomams gydyti:

6. Magnis (mineralinis papildas)

Palyginus tai nebrangus ir lengvai prieinamas mineralinis papildas, kuris gali pašalinti problemas, įskaitant nemigą, nerimą ir neigiamus depresinius jausmus. Tiems, kurie serga depresija ir kasdien naudoja magnį, jis gali padidinti serotonino lygį smegenyse. Pagrindiniai cheminiai elementai gaminami smegenyse natūraliai, tačiau kai jo trūksta, žmonės kenčia dėl nuotaikos nebuvimo. Nedidelė dalis gyventojų jaučia "magnio trūkumą."

Jeigu jūsų depresija kovoja su piktnaudžiavimu alkoholiu, atsižvelgiant į tai, papildomai naudojamas magnis taip pat gali padėti apsisaugoti nuo neigiamos kūno reakcijas.

PASTABA: Kiti mineralai, kaip antai, kalis ir kalcis, taip pat gali būti naudojami gydant depresija.

7. Omega-3 žuvų taukai visada buvo susiję su gera bendra organizmo ir smegenų sveikata, todėl tai puiki alternatyva iš gamtos depresijos gydymui. Omega-3 yra natūraliai gaunama su maistu, valgant: tuną, sardines, upėtakius, otus ir skumbres. Jis taip pat gali būti perkama kaip papildas.

8. Visi B grupės vitaminai yra žinomi, kaip raminantys organizmo nervų sistemą, ypač B-6, B-12 ir folio rūgštis. B grupės vitaminai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie išgyveną nerimo jausmą ar serga depresija. Jei esate priblokšti vitaminų gausos, prieš perkant apsvarstykite vadinamą "B kompleksas" formulę. Daugiausiai B-Complex yra kelių B vitaminų derinys, kuris pateikiamas vienoje piliulėje.

9. DHEA gali padėti pagyvenusiems ir vyresnio amžiaus žmonėms, sergantiems depresija. Apie DHEA yra sakoma: „atgaivina kūną ir protą, skatina psichinę ir fizinę ištvermę“. DHEA negali tiesiogiai sumažinti depresijos, tačiau naudojant gerinama bendra sveikata.

10. Jei esate prislėgtas arba jums buvo diagnozuota skydliaukė (hipotirozė), jodo arba jūrų rudadumbliai gali pagerinti apatiją ir bendrą organizmo energiją. PASTABA: Negalima vartoti daugiau negu rekomenduojama dozėje, nes kitu atveju, galite dar labiau pabloginti skydliaukės funkcijas.

IŠVADA:

Prieskoninės žolelės ir kiti papildai gali būti veiksmingi gydant tiek ilgalaikę depresiją, tiek trumpalaikes nuotaikos kaitas. Atrodo, kad papildų ar žolelių pagalba, kurios čia paminėtos, galime patys savaime veiksmingai gydyti sunkią depresiją, tačiau daugelis patys gali veiksmingai kovoti su lengvo ir vidutinio sunkumo ligos formomis. Dauguma jų yra prieinamos ir kaip puiki alternatyva tradiciniams receptiniams vaistams, ypač jei jūs neturite sveikatos draudimo.
 
 


Saulės ir šviesos trūkumas sukelia depresiją

 

Tarp daugelio depresiją įvairių priežasčių, viena yra ta, kad taip vadinamas sezoninis afektyvinis sutrikimas labai įtakoja nuotaiką ir sukuria depresiją.
Kas sukelia sezono afektyvinį sutrikimą? Tai depresija, kuri yra tiesiogiai susijusi su metų laikais ir kiek saulės asmuo yra veikiamas. Šie žmonės kenčia nuo šviesos ir pokyčių stokos. Blogiausia laikas yra nuo rugsėjo ir gali baigtis taip vėlai, kaip balandį. ...

Saulės ir šviesos trūkumas sukelia depresiją

Depresija ir kitos ligos

 

Depresija sukelia cheminių medžiagų disbalansą. ...

Depresija ir kitos ligos

Depresija ir neštumas.

 

Vienu metu gydytojai tikėjo, kad hormonai, susiję su neštumu, buvo gera apsauga nuo depresijos. ...

Depresija ir neštumas.

Menopauzė ir depresija

 

Menopauzės metu depresija yra laikoma moters gyvenimo vieno ciklo laikotarpiu. ...

Menopauzė ir depresija

Kaip išgydyti depresiją

 

Depresija yra rimta problema. ...

Kaip  išgydyti depresiją

Vaikų depresija

 

Dažnai manoma, kad depresija dažniau pasireiškia vyresnio amžiaus paaugliams, suaugusiems ir vyresnio amžiaus žmonėms, tačiau vaikai taip pat kenčia nuo depresijos. ...

Vaikų depresija

Panikos priepuoliai ir depresija

 

Dauguma žmonių klausia, ar yra ryšys tarp panikos priepuolių ir depresijos? ...

Panikos priepuoliai ir depresija

Dieta ir depresija

 

Depresija susijusi su mitybos įpročiais. ...

Dieta ir depresija

Hipnozė – vaistas nuo depresijos

 

Tikėkite ar ne, bet depresija yra gydoma ir valdoma liga. ...

Hipnozė – vaistas nuo depresijos

Depresijos poveikis vyrui

 

Vyrai negali būti emocingi taip, kaip moterys. ...

Depresijos poveikis vyrui

Kaip išvengti depresijos santykiuose

 

Depresija gali paveikti kiekvieną įmanomą aspektą jūsų gyvenime. ...

Kaip išvengti depresijos santykiuose

Depresijos gydymas sergant širdies nepakankamumu

 

Depresijos gydymas sergant širdies nepakankamumu

Širdies nepakankamumas yra viena iš labiausiai paplitusių lėtinių ligų. ...

Depresijos gydymas sergant širdies nepakankamumu

Vaikų depresija ir jos gydymas

 

Depresija yra sekinanti liga, kuri visiškai gali sužlugdyti žmogaus gyvenimą ir daro juos fiziškai ir emociškai nelaimingais. ...

Vaikų depresija ir jos gydymas

Kaip gydyti depresiją

 

Depresija yra sudėtinga liga, kurios požymiai gali būti užslėpti, nebent kas nors žino apie tai. ...

Kaip gydyti depresiją

Stresas ir depresija

 

Kiekvienas patiria stresines situacijas tam tikrais gyvenimo momentais. ...

Stresas ir depresija

Trancedentinė meditacija ir depresiją

 

Yra tikimybė, kad jūs einate pa gydytoją su depresijos simptomais ir jums bus paskirta keletas antidepresantų ar psichoterapija, o gal abiejų formų derinys. ...

Trancedentinė meditacija ir depresiją

Depresija ir jos gydymas

 

Neviltis, neapykanta sau kartais gali būti kertiniu įsitikinimu. ...

Depresija ir jos gydymas

Vyrų depresija

 

Sveiki atvykę į vyrų depresiją! ...

Vyrų depresija

Vyrų depresijos simptomai ir jų gydymas

 

Ar yra kas girdėję apie vyrų depresiją? ...

Vyrų depresijos simptomai ir jų gydymas

Pogimdyvinė depresija

 

Pogimdyvinė depresija

Mamai visada malonus jos vaiko gimimas. ...

Pogimdyvinė depresija

Depresija – psichikos liga

 

Paprastai depresijos priežastis yra minutė paprastame vaizde. ...

Depresija – psichikos liga

Alkoholio poveikis depresijai

 

Tyrimai parodė, kad depresijos atveju alkoholis tampa dažnu tarp paauglių ir suaugusiųjų. ...

Alkoholio poveikis depresijai

Depresijos gydymas vitaminais

 

Ar vartojate vitaminus, kurie padeda depresijai? ...

Depresijos gydymas vitaminais

Psichoterapija depresijai gydyti

 

Psichoterapija – tai poros, sutuoktinių ar šeimos konsultavimas. ...

Psichoterapija depresijai gydyti

Depresijos ir nerimo gydymas akupunktūra

 

Nemiga ir depresija yra ligos, kurios neleidžia žmonėms tinkamai išmiegoti. ...

Depresijos ir nerimo gydymas akupunktūra
Submit your website
Gain SEO freedirecto
rysubmit.com
how to make money
online
trading
binary options
binary options
trading

online
check make money
using your home
computer
click geld im
internet
verdienen
tin tuc - chuyen la
the gioi, anh nghe
thuat, anh dep
how to make money
from internet
fast
and cool.
earn money online
how to
make money
top seriös im
internet geld
verdienen
ways make money fast
online.
Right now.
Antspaudai